Продукція > KYOCERA AVX > CX3225GB10000D0HPQCC
CX3225GB10000D0HPQCC
CX3225GB10000D0HPQCC KYOCERA AVX
CX3225GBxD0HPQCC_Series_Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Crystals 10000kHz 8pF With Th ermistor
на замовлення 2250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 300 Ohms, Frequency: 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225GB10000D0HPQCC CX3225GB10000D0HPQCC Виробник : KYOCERA AVX CX3225GBxD0HPQCC_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 300 Ohms
Frequency: 10 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz