Продукція > AVX / KYOCERA > CX3225GB14745D0HEQCC
CX3225GB14745D0HEQCC
CX3225GB14745D0HEQCC AVX / Kyocera
cx3225gb_e.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
Crystals 14745kHz 8pF With Thermistor
на замовлення 440 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 14.7456MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 14.7456 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225GB14745D0HEQCC CX3225GB14745D0HEQCC Виробник : KYOCERA AVX CX3225GBxD0HEQ_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 14.7456MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 14.7456 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 14.7456 MHz