Продукція > KYOCERA AVX > CX3225SB12000H0FLJCC
CX3225SB12000H0FLJCC
CX3225SB12000H0FLJCC KYOCERA AVX
kyoceraelectronicdevices_knsk-s-a0010201031-1.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Crystals AEC-Q200 12MHz 12pF 3.2x2.5mm
на замовлення 427 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 12 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225SB12000H0FLJCC CX3225SB12000H0FLJCC Виробник : KYOCERA AVX CX3225SB_UKY1C-H1-16357-00_Spec.pdf Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 12 MHz
на замовлення 1907 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 12 MHz