CX60-24S1-UNIT
CX60-24S1-UNIT Hirose Electric Co Ltd
?distributor=all&type=catalogue&lang=en&series=AU1
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: PLUG, INSIDE UNIT, 24 POS, FEMAL
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 48VAC/DC
Number of Contacts: 24
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Plug
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A
Mounting Type: Board Edge, Straddle Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1))
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Mating Cycles: 10000
Number of Ports: 1
на замовлення 146 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX60-24S1-UNIT CX60-24S1-UNIT Виробник : Hirose Connector ?distributor=all&type=catalogue&lang=en&series=AU1 USB Connectors Plug, inside unit, 24 Pos, Female