CX90BW1-24P
CX90BW1-24P Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: RECEPTACLE, 24POS., USB TYPE-C C
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Specifications: USB 4.0
Termination: Solder
Ingress Protection: IPX4 - Waterproof
Number of Ports: 1
на замовлення 1400 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX90BW1-24P CX90BW1-24P Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0480-0522-0-00&productname=CX60-SLDA&series=CX&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D52488_en Description: RECEPTACLE, 24POS., USB TYPE-C C
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 5A
Shielding: Shielded
Specifications: USB 4.0
Termination: Solder
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
USB-Steckverbinder: USB C
USB-Version: USB 4.0
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
isCanonical: Y
Ausführung: Buchse
Steckverbindermontage: Oberflächenmontage
usEccn: EAR99
Anzahl der Positionen: 24-polig
Ausrichtung: Rechtwinklig
euEccn: NLR
Produktpalette: CX Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 4
CX90BW1-24P CX90BW1-24P Виробник : Hirose Connector CX90BW1_24P_CL0480_1038_0_00_2DDrawing_CX90BW1_24P_4801038000_4801039000_2D_Eng.pdf USB Connectors Receptacle, 24pos., USB Type-C Connector
товару немає в наявності
CX90BW1-24P Виробник : HIROSE CX.pdf Category: USB & IEEE1394 connectors
Description: Connector: USB C; socket; CX; on PCBs; SMT; PIN: 24; horizontal; 5A
Version: USB 4.0
Current rating: 5A