CX90MW9-24P1
CX90MW9-24P1 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: RECEPTACLE, USB4, 24POS., 5A, RI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 48VAC/DC
Number of Contacts: 24
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C