CY62128ELL-55SXET
CY62128ELL-55SXET Infineon Technologies
Виробник: Infineon Technologies
Description: IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 32-SOIC (0.445", 11.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Technology: SRAM - Asynchronous
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 32-SOIC
Part Status: Active
Write Cycle Time - Word, Page: 55ns
Memory Interface: Parallel
Access Time: 55 ns
Memory Organization: 128K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 1025 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 32-SOIC (0.445", 11.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: SRAM - Asynchronous, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 32-SOIC, Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 128K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 791 шт:
CY62128ELL-55SXET CY62128ELL-55SXET Виробник : Infineon Technologies 4362107073182975download.pdf SRAM Chip Async Single 5V 1M-bit 128K x 8 55ns Automotive AEC-Q100 32-Pin SOIC T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Mbit
Memory Type: Volatile
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Memory Format: SRAM
Part Status: Active
Memory Interface: Parallel
Access Time: 55 ns
Memory Organization: 128K x 8
товару немає в наявності
Description: IC: SRAM memory; 1MbSRAM; 128kx8bit; 55ns; SO32; parallel
Type of integrated circuit: SRAM memory
Kind of memory: SRAM
Memory: 1Mb SRAM
Memory organisation: 128kx8bit
Case: SO32
Kind of interface: parallel
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C