CY8C21334-12PVXE
CY8C21334-12PVXE Cypress Semiconductor Corp
Виробник: Cypress Semiconductor Corp
Description: IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 12MHz
Program Memory Size: 8KB (8K x 8)
RAM Size: 512 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: M8C
Data Converters: A/D 28x8b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.25V
Connectivity: I2C, SPI, UART/USART
Peripherals: POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 20-SSOP
Part Status: Active
Number of I/O: 16
DigiKey Programmable: Verified
на замовлення 1452 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 67
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 12MHz, Program Memory Size: 8KB (8K x 8), RAM Size: 512 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: M8C, Data Converters: A/D 28x8b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.25V, Connectivity: I2C, SPI, UART/USART, Peripherals: POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 20-SSOP, Part Status: Last Time Buy, Number of I/O: 16, DigiKey Programmable: Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 12MHz
RAM Size: 512 x 8
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: M8C
Data Converters: A/D 28x8b
Core Size: 8-Bit