Продукція > CYPRESS > CY8C21434B-24LTXI
CY8C21434B-24LTXI
CY8C21434B-24LTXI Cypress
CY8C21434b-24ltxi_0001.pdf
Виробник: Cypress
MCU 8-bit M8C Harvard 8KB Flash 2.5V/3.3V/5V 32-Pin QFN EP CY8C21434B-24LTXI CY8C21434b-24ltxi
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN, Packaging: Tray, Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 8KB (8K x 8), RAM Size: 512 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: M8C, Data Converters: A/D 28x8b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.25V, Connectivity: I2C, SPI, UART/USART, Peripherals: POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 32-QFN (5x5), Part Status: Active, Number of I/O: 28, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CY8C21434B-24LTXI CY8C21434B-24LTXI Виробник : Infineon Technologies 1199426762354289download.pdf MCU 8-bit M8C 8KB Flash 3.3V/5V 32-Pin QFN EP Tray
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
на замовлення 980 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tray
Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 8KB (8K x 8)
RAM Size: 512 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: M8C
Data Converters: A/D 28x8b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.25V
Connectivity: I2C, SPI, UART/USART
Peripherals: POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 32-QFN (5x5)
Part Status: Active
Number of I/O: 28
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 928 шт:
на замовлення 756 шт:
Мінімальне замовлення: 33
на замовлення 856 шт:
Мінімальне замовлення: 81
на замовлення 757 шт:
Мінімальне замовлення: 2
CY8C21434B-24LTXI CY8C21434B-24LTXI Виробник : Infineon Technologies 407111294936272download.pdf MCU 8-bit M8C 8KB Flash 3.3V/5V 32-Pin QFN EP Tray
на замовлення 926 шт:
Мінімальне замовлення: 29
на замовлення 426 шт:
Мінімальне замовлення: 27
товару немає в наявності
CY8C21434B-24LTXI CY8C21434B-24LTXI Виробник : Infineon / Cypress CYPR_S_A0005170110_1-3004471.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU M8C 8bit 24MHz 8KB
товару немає в наявності
CY8C21434B-24LTXI CY8C21434B-24LTXI Виробник : Infineon Technologies se_Controller_with_SmartSense_Auto_tuning_1_21_Buttons_0_4_Sliders_Proximity_DataSheet_v09_00_EN.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU M8C 8bit 24MHz 8KB