CY8C21534-12PVXET
CY8C21534-12PVXET Infineon / Cypress
CYPR_S_A0011122173_1-3004722.pdf
Виробник: Infineon / Cypress
8-bit Microcontrollers - MCU 8K Flash 0.5K SRAM PSoC
на замовлення 999 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 12MHz, Program Memory Size: 8KB (8K x 8), RAM Size: 512 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: M8C, Data Converters: A/D 28x8b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.25V, Connectivity: I2C, SPI, UART/USART, Peripherals: POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 28-SSOP, Part Status: Last Time Buy, Number of I/O: 24, DigiKey Programmable: Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CY8C21534-12PVXET CY8C21534-12PVXET Виробник : Infineon Technologies tended_temperature_psoc_r_programmable_system-on-chip_tm.pdf MCU 8-bit M8C 8KB Flash 5V Automotive AEC-Q100 28-Pin SSOP T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 12MHz
Program Memory Size: 8KB (8K x 8)
RAM Size: 512 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Core Processor: M8C
Data Converters: A/D 28x8b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.25V