CY8C22345-12PVXE
CY8C22345-12PVXE Infineon Technologies
download
Виробник: Infineon Technologies
Description: IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 12MHz
Program Memory Size: 16KB (16K x 8)
RAM Size: 1K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Core Processor: M8C
Data Converters: A/D 3x10b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.75V ~ 5.25V
Connectivity: I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Peripherals: LVD, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 28-SSOP
Number of I/O: 24
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 1033 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP, Packaging: Bulk, Package / Case: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 12MHz, Program Memory Size: 16KB (16K x 8), RAM Size: 1K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: M8C, Data Converters: A/D 3x10b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.75V ~ 5.25V, Connectivity: I2C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: LVD, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 28-SSOP, Number of I/O: 24, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 12MHz
RAM Size: 1K x 8
Core Processor: M8C
Data Converters: A/D 3x10b
Core Size: 8-Bit