CY8C22345-24PVXAT
CY8C22345-24PVXAT Infineon Technologies
Виробник: Infineon Technologies
Description: IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 16KB (16K x 8)
RAM Size: 1K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Processor: M8C
Data Converters: A/D 3x10b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.25V
Connectivity: I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Peripherals: LVD, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 28-SSOP
Number of I/O: 24
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 16KB (16K x 8), RAM Size: 1K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: M8C, Data Converters: A/D 3x10b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.25V, Connectivity: I2C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: LVD, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 28-SSOP, Number of I/O: 24, DigiKey Programmable: Not Verified.