CYRM03-433.92 CY WIRELESS
Виробник: CY WIRELESS
ASK/OOK Superheterodyne Receiver w/Decoder; EV1527 Learning Code; 433,92MHz; Si -110dBm; 2,4kbps max; Is 7,5mA; 3V~5,5V; -20°C ~ 70°C; 27,6x12x5mm; CYRM03-433.92 RF CYRM03-433.92
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
ASK/OOK Superheterodyne Receiver w/Decoder; EV1527 Learning Code; 433,92MHz; Si -110dBm; 2,4kbps max; Is 7,5mA; 3V~5,5V; -20°C ~ 70°C; 27,6x12x5mm; CYRM03-433.92 RF CYRM03-433.92, кількість в упаковці: 5 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CYRM03-433.92 Виробник : CY WIRELESS ASK/OOK Superheterodyne Receiver w/Decoder; EV1527 Learning Code; 433,92MHz; Si -110dBm; 2,4kbps max; Is 7,5mA; 3V~5,5V; -20°C ~ 70°C; 27,6x12x5mm; CYRM03-433.92 RF CYRM03-433.92