CYT60-433.92 CY WIRELESS
Виробник: CY WIRELESS
ASK/OOK Transmitter; SMD; 433,92MHz; Po 10dBm; 9,6kbps max; Is 10mA; 1,8V~3,6V; -20°C ~ 70°C; 10x10x2,2mm; CYT60-433.92 RF CYT60-433.92
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
ASK/OOK Transmitter; SMD; 433,92MHz; Po 10dBm; 9,6kbps max; Is 10mA; 1,8V~3,6V; -20°C ~ 70°C; 10x10x2,2mm; CYT60-433.92 RF CYT60-433.92, кількість в упаковці: 5 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CYT60-433.92 Виробник : CY WIRELESS ASK/OOK Transmitter; SMD; 433,92MHz; Po 10dBm; 9,6kbps max; Is 10mA; 1,8V~3,6V; -20°C ~ 70°C; 10x10x2,2mm; CYT60-433.92 RF CYT60-433.92