Продукція > VISHAY / DALE > CZB06S04050050LEA
CZB06S04050050LEA
CZB06S04050050LEA Vishay / Dale
czb-972802.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Attenuators 4pin 50ohm +/- 0.3dB Attenuation 5dB
на замовлення 3835 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CZB06S04050050LEA CZB06S04050050LEA Виробник : Vishay Dale czb.pdf Description: ATTENUATOR 5DB 50 OHM 0.075W 0.3
товару немає в наявності
товару немає в наявності