Продукція > VISHAY DALE > CZB06S04050050LRT
CZB06S04050050LRT
CZB06S04050050LRT Vishay Dale
czb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: ATTENUATOR 5DB 50 OHM 0.075W 0.3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Attenuators 4pin 50ohm +/- 0.3dB Attenuation 5dB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CZB06S04050050LRT CZB06S04050050LRT Виробник : Vishay / Dale czb-972802.pdf Attenuators 4pin 50ohm +/- 0.3dB Attenuation 5dB