D-CT-50M-3.2-OUT-9
D-CT-50M-3.2-OUT-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=DSTTDS-267&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: D-CT-50M-3.2-OUT-9 METER
Features: Fluid Resistant
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Color: White
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -75°C ~ 135°C
Shrinkage Ratio: 3 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.125" (3.18mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.040" (1.02mm)
на замовлення 72 шт:
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - D-CT-50M-3.2-OUT-9 - D-CT-50M-3.2-OUT-9 36AJ6010, tariffCode: 0, Innendurchmesser nach Schrumpf - metrisch: 1.1mm, rohsCompliant: YES, Schrumpfverhältnis: 3:1, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Material d. Schrumpfschlauchs/-teils: Crosslinked PO (Polyolefin), Innendurchmesser bei Lieferung - metrisch: 3.2mm, usEccn: EAR99, Farbe d. Schrumpfschlauchs/Formschrumpfteils: White, euEccn: NLR, Länge - metrisch: 50m, Produktpalette: D-CT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Innendurchmesser nach Schrumpf - imperial: 0.04", Länge - imperial: 164ft, directShipCharge: 25, Innendurchmesser bei Lieferung - imperial: 0.125".
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 0
Innendurchmesser nach Schrumpf - metrisch: 1.1mm
Innendurchmesser bei Lieferung - metrisch: 3.2mm
usEccn: EAR99
Farbe d. Schrumpfschlauchs/Formschrumpfteils: White
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Innendurchmesser nach Schrumpf - imperial: 0.04"
Länge - imperial: 164ft
directShipCharge: 25
Innendurchmesser bei Lieferung - imperial: 0.125"