D-CT-50M-4.8-OUT-4
D-CT-50M-4.8-OUT-4 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=DSTTDS-267&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: D-CT-50M-4.8-OUT-4 METER
Features: Fluid Resistant
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Color: Yellow
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -75°C ~ 135°C
Shrinkage Ratio: 3 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.189" (4.80mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.060" (1.52mm)
на замовлення 139 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM - D-CT-50M-4.8-OUT-4 - D-CT-50M-4.8-OUT-4 36AJ6011, tariffCode: 0, Innendurchmesser nach Schrumpf - metrisch: 1.6mm, rohsCompliant: YES, Schrumpfverhältnis: 3:1, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Material d. Schrumpfschlauchs/-teils: Crosslinked PO (Polyolefin), isCanonical: Y, Innendurchmesser bei Lieferung - metrisch: 4.8mm, usEccn: EAR99, Farbe d. Schrumpfschlauchs/Formschrumpfteils: Yellow, euEccn: NLR, Länge - metrisch: 50m, Produktpalette: D-CT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Innendurchmesser nach Schrumpf - imperial: 0.06", Länge - imperial: 164ft, directShipCharge: 25, Innendurchmesser bei Lieferung - imperial: 0.189", SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 0
Innendurchmesser nach Schrumpf - metrisch: 1.6mm
isCanonical: Y
Innendurchmesser bei Lieferung - metrisch: 4.8mm
usEccn: EAR99
Farbe d. Schrumpfschlauchs/Formschrumpfteils: Yellow
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Innendurchmesser nach Schrumpf - imperial: 0.06"
Länge - imperial: 164ft
directShipCharge: 25
Innendurchmesser bei Lieferung - imperial: 0.189"