D-CT-50M-9.5-OUT-4
D-CT-50M-9.5-OUT-4 TE CONNECTIVITY - RAYCHEM
product-EL7644-000.datasheet.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM
Description: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM - D-CT-50M-9.5-OUT-4 - D-CT-50M-9.5-OUT-4 36AJ6015
tariffCode: 0
Innendurchmesser nach Schrumpf - metrisch: 3.2mm
isCanonical: Y
Innendurchmesser bei Lieferung - metrisch: 9.5mm
usEccn: EAR99
Farbe d. Schrumpfschlauchs/Formschrumpfteils: Yellow
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Innendurchmesser nach Schrumpf - imperial: 0.13"
Länge - imperial: 164ft
directShipCharge: 25
Innendurchmesser bei Lieferung - imperial: 0.375"
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM - D-CT-50M-9.5-OUT-4 - D-CT-50M-9.5-OUT-4 36AJ6015, tariffCode: 0, Innendurchmesser nach Schrumpf - metrisch: 3.2mm, rohsCompliant: YES, Schrumpfverhältnis: 3:1, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Material d. Schrumpfschlauchs/-teils: Crosslinked PO (Polyolefin), isCanonical: Y, Innendurchmesser bei Lieferung - metrisch: 9.5mm, usEccn: EAR99, Farbe d. Schrumpfschlauchs/Formschrumpfteils: Yellow, euEccn: NLR, Länge - metrisch: 50m, Produktpalette: D-CT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Innendurchmesser nach Schrumpf - imperial: 0.13", Länge - imperial: 164ft, directShipCharge: 25, Innendurchmesser bei Lieferung - imperial: 0.375", SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Fluid Resistant
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -75°C ~ 135°C
Shrinkage Ratio: 3 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.375" (9.53mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.130" (3.30mm)
Recovered Wall Thickness: 0.024" (0.61mm)