Продукція > VISHAY > D101J20SL0F63L2R
D101J20SL0F63L2R
D101J20SL0F63L2R Vishay
dseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 100pF 50V SL0 5%( 5 X 3.5mm) Radial Disc 2.5mm 125°C Bulk
на замовлення 23137 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D101J20SL0F63L2R D101J20SL0F63L2R Виробник : Vishay dseries.pdf Cap Ceramic 100pF 50V SL0 5%( 5 X 3.5mm) Radial Disc 2.5mm 125°C Bulk
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 318
Мінімальне замовлення: 133
D101J20SL0F63L2R D101J20SL0F63L2R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components dseries.pdf Description: CAP CER 100PF 50V SL RADIAL
товару немає в наявності
D101J20SL0F63L2R D101J20SL0F63L2R Виробник : Vishay / BC Components dseries.pdf Ceramic Disc Capacitors D 50V 100PF 5% SL0 BULK E3