D101K20Y5PL6UJ5R
D101K20Y5PL6UJ5R Vishay / BC Components
Виробник: Vishay / BC Components
Ceramic Disc Capacitors D 500V 100PF 10% Y5P AMMO E3
на замовлення 23103 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic 100pF 500V Y5P 10%( 5 X 3.5mm) Radial Disc 5mm 125°C Ammo.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D101K20Y5PL6UJ5R Виробник : VISHAY 05+06+
D101K20Y5PL6UJ5R D101K20Y5PL6UJ5R Виробник : Vishay dseries.pdf Cap Ceramic 100pF 500V Y5P 10%( 5 X 3.5mm) Radial Disc 5mm 125°C Ammo