Продукція > VISHAY > D102K20Y5PH63L2R
D102K20Y5PH63L2R
D102K20Y5PH63L2R Vishay
dseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic Single 0.001uF 100V Y5P 10% (5 X 3.5mm) Radial Disc 2.5mm 125°C Bulk
на замовлення 37000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - D102K20Y5PH63L2R - KONDENSATOR, 1000PF, 100V, 10%, Y5P, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 2.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -30°C, Dielektrikum: Y5P, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Spannung (DC): 100V, Produktpalette: D Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D102K20Y5PH63L2R D102K20Y5PH63L2R Виробник : Vishay dseries.pdf Cap Ceramic Single 0.001uF 100V Y5P 10% (5 X 3.5mm) Radial Disc 2.5mm 125°C Bulk
Кількість Ціна
D102K20Y5PH63L2R D102K20Y5PH63L2R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components dseries.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Мінімальне замовлення: 20
D102K20Y5PH63L2R D102K20Y5PH63L2R Виробник : Vishay / BC Components dseries.pdf Ceramic Disc Capacitors 1000pF 100V 10% Y5P 2mm LS
Мінімальне замовлення: 19
D102K20Y5PH63L2R Виробник : VISHAY VISH-S-A0024710863-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - D102K20Y5PH63L2R - KONDENSATOR, 1000PF, 100V, 10%, Y5P
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 2.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -30°C
Dielektrikum: Y5P
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Spannung (DC): 100V
Produktpalette: D Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 132