Продукція > VISHAY > D102K20Y5PH63L6R
D102K20Y5PH63L6R
D102K20Y5PH63L6R VISHAY
dseries.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - D102K20Y5PH63L6R - CERAMIC CAPACITOR, 1000PF, 100V, Y5P, RADIAL
Anschlussabstand: 6.4
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Betriebstemperatur, min.: -30
Dielektrikum: Y5P
Kapazität: 1000
Spannung (DC): 100
Produktpalette: D Series
Kondensatoranschlüsse: PC Pin
Betriebstemperatur, max.: 85
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 593 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 100V Y5P RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.250" (6.35mm), Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D102K20Y5PH63L6R D102K20Y5PH63L6R Виробник : Vishay / BC Components dseries.pdf Ceramic Disc Capacitors 1000pF 100V 10% Y5P 6mm LS
на замовлення 8122 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
D102K20Y5PH63L6R D102K20Y5PH63L6R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components dseries.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V Y5P RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.250" (6.35mm)
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Мінімальне замовлення: 11
D102K20Y5PH63L6R D102K20Y5PH63L6R Виробник : Vishay dseries.pdf Cap Ceramic Single 0.001uF 100V Y5P 10% (5 X 3.5mm) Radial Disc 6.4mm 125°C Bulk
Мінімальне замовлення: 280