D102K25Y5PL63J5R
D102K25Y5PL63J5R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
dseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 1000PF 500V Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 500V Y5P RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Capacitance: 1000 pF.