Продукція > VISHAY > D102K25Y5PL6TJ6R
D102K25Y5PL6TJ6R
D102K25Y5PL6TJ6R VISHAY
VISH-S-A0024710863-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - D102K25Y5PL6TJ6R - Keramikscheibenkondensator, 1000 pF, 500 V, ± 20%, Y5P, 6.4 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 6.4mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -30°C
Dielektrikum: Y5P
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Spannung (DC): 500V
Produktpalette: D Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - D102K25Y5PL6TJ6R - Keramikscheibenkondensator, 1000 pF, 500 V, ± 20%, Y5P, 6.4 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 6.4mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -30°C, Dielektrikum: Y5P, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Spannung (DC): 500V, Produktpalette: D Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D102K25Y5PL6TJ6R D102K25Y5PL6TJ6R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components dseries.pdf Description: CAP CER 1000PF 500V Y5P RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.252" (6.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Кількість Ціна
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.252" (6.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Мінімальне замовлення: 9
D102K25Y5PL6TJ6R D102K25Y5PL6TJ6R Виробник : Vishay / BC Components dseries.pdf Ceramic Disc Capacitors .25LS 1000PF 500V 10%