D102K25Y5PL6UJ5R
D102K25Y5PL6UJ5R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
dseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 1000PF 500V Y5P RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - D102K25Y5PL6UJ5R - Keramikscheibenkondensator, 1000 pF, 500 V, ± 10%, Y5P, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -30°C, Dielektrikum: Y5P, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Spannung (DC): 500V, Produktpalette: D Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
D102K25Y5PL6UJ5R D102K25Y5PL6UJ5R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components dseries.pdf Description: CAP CER 1000PF 500V Y5P RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 237 шт:
Мінімальне замовлення: 16
D102K25Y5PL6UJ5R D102K25Y5PL6UJ5R Виробник : VISHAY dseries.pdf Description: VISHAY - D102K25Y5PL6UJ5R - Keramikscheibenkondensator, 1000 pF, 500 V, ± 10%, Y5P, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -30°C
Dielektrikum: Y5P
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Spannung (DC): 500V
Produktpalette: D Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 40
D102K25Y5PL6UJ5R Виробник : VISHAY dseries.pdf 05+06+
D102K25Y5PL6UJ5R D102K25Y5PL6UJ5R Виробник : Vishay dseries.pdf Cap Ceramic Single 0.001uF 500V Y5P 10% (6.5 X 3.5mm) Radial Disc 5mm 125°C Ammo