D102K29X5FL63L6R
D102K29X5FL63L6R Vishay / BC Components
dseries.pdf
Виробник: Vishay / BC Components
Ceramic Disc Capacitors 500volts 1000pF 10% .25LS
на замовлення 6499 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - D102K29X5FL63L6R - CERAMIC CAPACITOR 1000PF, 500V, X5F, 10%, RADIAL, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X5F, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Spannung (DC): 500V, Produktpalette: D Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial Leaded, Betriebstemperatur, max.: 85°C, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D102K29X5FL63L6R D102K29X5FL63L6R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components dseries.pdf Description: CAP CER 1000PF 500V X5F RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: X5F
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.252" (6.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
D102K29X5FL63L6R D102K29X5FL63L6R Виробник : VISHAY VISH-S-A0003550191-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - D102K29X5FL63L6R - CERAMIC CAPACITOR 1000PF, 500V, X5F, 10%, RADIAL
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X5F
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Spannung (DC): 500V
Produktpalette: D Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial Leaded
Betriebstemperatur, max.: 85°C
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 19
D102K29X5FL63L6R D102K29X5FL63L6R Виробник : Vishay dseries.pdf Cap Ceramic Single 0.001uF 500V X5F 10% (7.5 X 3.5mm) Radial Disc 6.4mm 125°C Bulk
Мінімальне замовлення: 251
Мінімальне замовлення: 14
товару немає в наявності