Продукція > RENESAS > D13008VF25V
D13008VF25V
D13008VF25V Renesas
e602221_h83008.pdf
Виробник: Renesas
MCU 16-bit H8/300H CISC ROMLess 5V 100-Pin PQFP
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 16BIT ROMLESS 100QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-BFQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, RAM Size: 4K x 8, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: H8/300H, Data Converters: A/D 8x10b; D/A 2x8b, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: SCI, SmartCard, Peripherals: PWM, WDT, Supplier Device Package: 100-QFP (14x14), Number of I/O: 35, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції D13008VF25V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 100-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
RAM Size: 4K x 8
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: H8/300H
Data Converters: A/D 8x10b; D/A 2x8b
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V