Продукція > VISHAY > D152K20Y5PF6UJ5R
D152K20Y5PF6UJ5R VISHAY
dseries.pdf
Виробник: VISHAY
05+06+
на замовлення 21500 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 50V Y5P RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Capacitance: 1500 pF.
Інші пропозиції D152K20Y5PF6UJ5R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D152K20Y5PF6UJ5R D152K20Y5PF6UJ5R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components dseries.pdf Description: CAP CER 1500PF 50V Y5P RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
D152K20Y5PF6UJ5R D152K20Y5PF6UJ5R Виробник : Vishay / BC Components dseries.pdf Ceramic Disc Capacitors D 50V 1,5nF +/-10% Y5P AMMO e3