D152K25Y5PH63J5R
D152K25Y5PH63J5R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
dseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 1500PF 100V Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 19296 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 100V Y5P RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D152K25Y5PH63J5R D152K25Y5PH63J5R Виробник : Vishay / BC Components dseries.pdf Ceramic Disc Capacitors 1500pF 100V 10% Y5P 5mm LS
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
D152K25Y5PH63J5R D152K25Y5PH63J5R Виробник : Vishay dseries.pdf Cap Ceramic 0.0015uF 100V Y5P 10%( 6.5 X 3.5mm) Radial Disc 5mm 125°C Bulk