Продукція > VISHAY > D152K29Y5PL6UJ5R
D152K29Y5PL6UJ5R
D152K29Y5PL6UJ5R Vishay
dseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic Single 0.0015uF 500V Y5P 10% (7.5 X 3.5mm) Radial Disc 5mm 125°C Ammo
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 500V Y5P RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D152K29Y5PL6UJ5R D152K29Y5PL6UJ5R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components dseries.pdf Description: CAP CER 1500PF 500V Y5P RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
D152K29Y5PL6UJ5R D152K29Y5PL6UJ5R Виробник : Vishay / BC Components dseries.pdf Ceramic Disc Capacitors D 500V 1,5nF +/-10% Y5P AMMO e3