D153M53Z5UL63J7R
D153M53Z5UL63J7R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
dseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 0.015UF 500V Z5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Capacitance: 0.015 µF
на замовлення 9515 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 500V Z5U RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D153M53Z5UL63J7R D153M53Z5UL63J7R Виробник : Vishay / BC Components dseries.pdf Ceramic Disc Capacitors 15000pF 500volts 20% Z5U 7.5mm LS
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
D153M53Z5UL63J7R D153M53Z5UL63J7R Виробник : Vishay dseries.pdf Cap Ceramic Single 0.015uF 500V Z5U 20% (13.5 X 3.5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk