D15CC55UNVPW-L010C
D15CC55UNVPW-L010C Universal Lighting Technologies
D15CC55UNVPW-L_LS.pdf
Виробник: Universal Lighting Technologies
Description: LED DRVR 1500MA 55W UNV 0-10V RF
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies LED Driver 1500mA 55W UNV 0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D15CC55UNVPW-L010C D15CC55UNVPW-L010C Виробник : Universal Lighting Technologies D15CC55UNVPW-L_LS.pdf LED Power Supplies LED Driver 1500mA 55W UNV 0