D15CC55UVPA12-FS010C
D15CC55UVPA12-FS010C Universal Lighting Technologies
D15CC55UVPA12-FS.pdf
Виробник: Universal Lighting Technologies
Description: LED PROG DRVR 1500MA 55W UNV 12V
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D15CC55UVPA12-FS010C D15CC55UVPA12-FS010C Виробник : Universal Lighting Technologies D15CC55UVPA12-FS.pdf LED Power Supplies LED Prog Driver 1500mA 55W