D15P13A6GL00LF
D15P13A6GL00LF Amphenol Communications Solutions-FCI
4174c01-8646-0742.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Right Angle, Solder Europe standard, 500 cycles, Harpoons + Threaded Insert M3 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 49
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 317 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
isCanonical: Y
Ausführung: Stecker
Steckverbindermontage: Panelmontage, Durchsteckmontage, abgewinkelt
usEccn: EAR99
D-Sub-Steckverbinder: Standard
Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e)
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DA
Produktpalette: Delta D Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Lötanschluss
Steckverbindermaterial: Stahlgehäuse
SVHC: To Be Advised
на замовлення 158 шт:
Мінімальне замовлення: 30
на замовлення 229 шт:
D15P13A6GL00LF D15P13A6GL00LF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI 4174c01-8646-0742.pdf D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Right Angle, Solder Europe standard, 500 cycles, Harpoons + Threaded Insert M3 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness
товару немає в наявності
D15P13A6GL00LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) io_dsub_brochure.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold or Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (M3)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Backset Spacing: 0.409" (10.40mm)