D15P13A6GV00LF
D15P13A6GV00LF Amphenol Communications Solutions-FCI
4174c01-8646-0742.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Right Angle Solder Europe standard, 500 cycles, Harpoons + Female Screw UNC 4 - 40 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness
на замовлення 163 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 157
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D15P13A6GV00LF D15P13A6GV00LF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI 4174c01-8646-0742.pdf D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Right Angle Solder Europe standard, 500 cycles, Harpoons + Female Screw UNC 4 - 40 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness
на замовлення 163 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
на замовлення 137 шт:
на замовлення 266 шт:
товару немає в наявності
D15P13A6GV00LF Виробник : Amphenol FCI c01-8646-0742.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER