Продукція > FCI > D15P13B6GX00LF
D15P13B6GX00LF
D15P13B6GX00LF FCI
c01-8646-0282.pdf
Виробник: FCI
D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Right Angle Solder Europe standard, 500 cycles, Harpoons + Threaded Insert UNC 4 - 40 + Elec cont., 2.4mm PCB thickness
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції D15P13B6GX00LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D15P13B6GX00LF Виробник : Amphenol FCI c01-8646-0282.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER