D15P24A6GX00LF
D15P24A6GX00LF Amphenol ICC (FCI)
c01-8646-0101.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Active
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - D15P24A6GX00LF - D SUB CONN, PLUG, DA, 15POS, SOLDER, tariffCode: 85366930, rohsCompliant: Y-EX, Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Phosphor Bronze, Ausführung: Plug, Steckverbindermontage: Through Hole Mount, usEccn: EAR99, D-Sub-Steckverbinder: Standard, Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e), euEccn: NLR, D-Sub-Gehäusegröße: DA, Produktpalette: Delta D Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktanschluss: Solder, Steckverbindermaterial: -, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D15P24A6GX00LF D15P24A6GX00LF Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS c01-8646-0101.pdf Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - D15P24A6GX00LF - D SUB CONN, PLUG, DA, 15POS, SOLDER
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: Y-EX
Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphor Bronze
Ausführung: Plug
Steckverbindermontage: Through Hole Mount
usEccn: EAR99
D-Sub-Steckverbinder: Standard
Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e)
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DA
Produktpalette: Delta D Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: Solder
Steckverbindermaterial: -
directShipCharge: 25
на замовлення 141 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 146 шт:
D15P24A6GX00LF D15P24A6GX00LF Виробник : FCI 2336700262565701c01-8646-0101.pdf D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Straight Solder, 500 cycles, Harpoons + Threaded Insert UNC 4 - 40 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness