Продукція > AMPHENOL FCI > D15P33E4GL00LF
D15P33E4GL00LF
D15P33E4GL00LF Amphenol FCI
c01-8646-0590.pdf
Виробник: Amphenol FCI
D-Sub Standard Connectors DSUB RA STB 15PIN LF
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Right Angle Solder US standard, 200 cycles, Harpoons + Threaded Insert M3 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness.
Інші пропозиції D15P33E4GL00LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D15P33E4GL00LF D15P33E4GL00LF Виробник : FCI 2242c01-8646-0590.pdf D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Right Angle Solder US standard, 200 cycles, Harpoons + Threaded Insert M3 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness
товару немає в наявності
D15P33E4GL00LF Виробник : Amphenol FCI c01-8646-0590.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER