Продукція > AMPHENOL FCI > D15P33E6RV09LF
D15P33E6RV09LF
D15P33E6RV09LF Amphenol FCI
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol FCI
D-Sub Standard Connectors Right angle 15 way Pin
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLG 15P R/A SLD PASTE, Features: Board Guide, Grounding Indents, Mounting Brackets, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold or Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder Paste, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Backset Spacing: 0.318" (8.08mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D15P33E6RV09LF D15P33E6RV09LF Виробник : Amphenol Commercial Products io_dsub_brochure.pdf D-Sub Standard Connectors Right angle 15 way Pin
на замовлення 297 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
D15P33E6RV09LF D15P33E6RV09LF Виробник : FCI c-dd-0102.pdf D-Sub Pin in Paste Connector, Input Output connectors, Signal 15 way Pin Right Angle, Pin in Paste, US Standard, Female screw UNC 4-40 + Metal pegs +Electrical cont., High Temp. Insulator, Tray packaging
товару немає в наявності
Features: Board Guide, Grounding Indents, Mounting Brackets
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold or Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Solder Paste
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Backset Spacing: 0.318" (8.08mm)