Продукція > FCI > D15P81C6GL00LF
D15P81C6GL00LF
D15P81C6GL00LF FCI
c01-8646-0521.pdf
Виробник: FCI
D-Sub Pressfit Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Right Angle Press-Fit Europe standard, 500 cycles, Harpoons + Insert M3 + Elec cont., 1.6mm, 2.4mm, 3.2mm or more PCB thickness
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції D15P81C6GL00LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D15P81C6GL00LF Виробник : Amphenol FCI c01-8646-0521.pdf Description: CONN DSUB PLUG 15POS R/A