D15P91C4GV00LF
D15P91C4GV00LF Amphenol Communications Solutions-FCI
199883911117315c01-8646-0360.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Pressfit Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Straight Press-Fit, 200 cycles, Harpoons + Female Screw UNC 4 - 40 + Elec cont., 1.6mm, 2.4mm, 3.2mm or more PCB thickness
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 15P VERT PRESS, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Press-Fit, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D15P91C4GV00LF D15P91C4GV00LF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI 199883911117315c01-8646-0360.pdf D-Sub Pressfit Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Straight Press-Fit, 200 cycles, Harpoons + Female Screw UNC 4 - 40 + Elec cont., 1.6mm, 2.4mm, 3.2mm or more PCB thickness
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
на замовлення 163 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 85 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Press-Fit
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
на замовлення 887 шт:
Мінімальне замовлення: 2
D15P91C4GV00LF Виробник : Burndy io_dsub_brochure.pdf Conn D-Sub M 15 POS 1.37mm Press Fit ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
на замовлення 120 шт:
Мінімальне замовлення: 120
товару немає в наявності