D15P91C6PL00LF
D15P91C6PL00LF Amphenol Communications Solutions-FCI
45201500380449048c01-8646-0110.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Pressfit Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Straight Press-Fit, 500 cycles, Threaded Insert M3, 1.6mm, 2.4mm, 3.2mm or more PCB thickness
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D15P91C6PL00LF D15P91C6PL00LF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI 45201500380449048c01-8646-0110.pdf D-Sub Pressfit Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Straight Press-Fit, 500 cycles, Threaded Insert M3, 1.6mm, 2.4mm, 3.2mm or more PCB thickness
Кількість Ціна
на замовлення 225 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 225 шт:
D15P91C6PL00LF Виробник : Amphenol FCI c01-8646-0110.pdf Description: CONN DSUB PLUG 15POS VERT