Продукція > FCI > D15P91C6PX00LF
D15P91C6PX00LF
D15P91C6PX00LF FCI
c01-8646-0111.pdf
Виробник: FCI
D-Sub Pressfit Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Straight Press-Fit, 500 cycles, Threaded Insert UNC 4-40, 1.6mm, 2.4mm, 3.2mm or more PCB thickness
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції D15P91C6PX00LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D15P91C6PX00LF Виробник : Amphenol FCI c01-8646-0111.pdf Description: CONN DSUB PLUG 15POS VERT