D1CPA0612QR025FFA-T50
D1CPA0612QR025FFA-T50 Thin Film Technology Corp.
D1CPA0612%20Series%20TFT-DMS-398-1.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.025 OHM 1% 1W 0612
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.126" W (1.55mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 25 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.025 OHM 1% 1W 0612, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.126" W (1.55mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 25 mOhms.