D1CPA0612RR001FF-T50
D1CPA0612RR001FF-T50 Thin Film Technology Corp.
D1CPA0612%20Series%20TFT-DMS-398-1.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.001 OHM 1% 1W 0612
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.126" W (1.55mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.001 OHM 1% 1W 0612, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.126" W (1.55mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 1 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1CPA0612RR001FF-T50 D1CPA0612RR001FF-T50 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1CPA0612%20Series%20TFT-DMS-398-1.pdf Description: RES 0.001 OHM 1% 1W 0612
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 0612
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms