D1CPC0306QR010FF-T50
D1CPC0306QR010FF-T50 Thin Film Technology Corp.
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.01 OHM 1% 1/3W 0306
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 0603 (1608 Metric), 0306
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 0306
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 10 mOhms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.01 OHM 1% 1/3W 0306, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 0603 (1608 Metric), 0306, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 0306, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 10 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1CPC0306QR010FF-T50 D1CPC0306QR010FF-T50 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1CPC0306-FF%20Series%20TFT-DMS-401-1.pdf Description: RES 0.01 OHM 1% 1/3W 0306
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 0306
Resistance: 10 mOhms