D1CSA2512MR001F-T3
D1CSA2512MR001F-T3 Thin Film Technology Corp.
D1CSA%20Series%20Datasheet%20TFT-DMS-683-2.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.001 OHM 1% 6W 2512
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.119" W (6.35mm x 3.02mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 1 mOhms
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.001 OHM 1% 6W 2512, Power (Watts): 6W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.119" W (6.35mm x 3.02mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 1 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1CSA2512MR001F-T3 D1CSA2512MR001F-T3 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1CSA%20Series%20Datasheet%20TFT-DMS-683-2.pdf Description: RES 0.001 OHM 1% 6W 2512
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 1 mOhms