D1CSA3921FR004F-T3
D1CSA3921FR004F-T3 Thin Film Technology Corp.
D1CSA%20Series%20Datasheet%20TFT-DMS-683-2.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.004 OHM 1% 5W 3921
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 3921
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 4 mOhms
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.004 OHM 1% 5W 3921, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 3921, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 4 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1CSA3921FR004F-T3 D1CSA3921FR004F-T3 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1CSA%20Series%20Datasheet%20TFT-DMS-683-2.pdf Description: RES 0.004 OHM 1% 5W 3921
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 3921
Resistance: 4 mOhms