D1CSA5931FR002F-T15
D1CSA5931FR002F-T15 Thin Film Technology Corp.
D1CSA%20Series%20Datasheet%20TFT-DMS-683-2.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.002 OHM 1% 8W 5931
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 8W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.591" L x 0.305" W (15.00mm x 7.75mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 5931
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 2 MOhms
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.002 OHM 1% 8W 5931, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 8W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.591" L x 0.305" W (15.00mm x 7.75mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 5931, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 2 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1CSA5931FR002F-T15 D1CSA5931FR002F-T15 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1CSA%20Series%20Datasheet%20TFT-DMS-683-2.pdf Description: RES 0.002 OHM 1% 8W 5931
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 8W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 5931
Resistance: 2 MOhms